Zmieniamy nasze korytarze

2024_04_nowe_korytarze_5

Kochani uczniowie, drodzy rodzice i nauczyciele!

Chcemy Wam przekazać fantastyczną wiadomość! W ramach realizacji projektu „Zmieniamy Nasze korytarze” ze środków zebranych z ostatniego kiermaszu Wielkanocnego postanowiliśmy wyposażyć szatnie chłopców i dziewczyn na sali gimnastycznej. Zakupiliśmy dodatkowe ławki, lustra do łazienek i na ściany oraz grafiki sportowe. Dodatkowo na 2 piętrach szkoły zakupiliśmy i zamontowaliśmy lustra do łazienek i lustra w szatni. Cześć pieniążków na lustra była z kiermaszu walentynkowego, z którego mamy jeszcze zamówione wyposażenie. Czekamy na realizacje przez producenta. Dodatkowo wsparło nas Stowarzyszenie Nasza Szkoła. Dostaliśmy pieniążki na zakup ram na nasze plakaty motywacyjne  na kolejne piętro. Dziękujemy każdemu, kto wniósł swój wkład i zaangażowanie. Wasza pomoc sprawiła, że możemy teraz zrealizować wiele wspaniałych projektów, które będą służyć całej społeczności szkolnej.

Koordynatorem projektu jest KLASA 4D.

Wszystkich chętnych do przyłączenia się prosimy o kontakt z „trójka klasową” 4D lub wychowawczynią klasy p. Katarzyną Kaleją.