Warsztaty ze wspinaczki oraz ćwiczeń na chustach

2024_04_wspinaczka_chusty_24

Poszerzając wiedzę na temat aktywnego spędzania wolnego czasu i poznawania różnych form aktywności, klasa 4c złożyła wizytę w I LO im W. Broniewskiego w Świdniku. Na zaproszenie pani Lidii Grobel-Wiśniewskiej, uczniowie mieli okazję poznać podstawy wspinaczki i ćwiczeń na chustach. Pod okiem wspaniałej trenerki pani Natalii Solarskiej, uczniowie sprawdzali swoją siłę mięśni, równowagę, przełamywali lęki, ale przede wszystkim świetnie się bawili. Wspaniale sobie radzili, chwaleni przez starszych kolegów i instruktorów za umiejętności i sprawność, jak również za kulturalne zachowanie i zgranie w grupie. Wszyscy uczniowie prezentowali wysoki poziom umiejętności.O ich bezpieczeństwo dbali instruktorzy i pomocni uczniowie klas drugich, którzy na koniec oprowadzili nas po szkole zachęcając do wybrania w przyszłości tego liceum.

Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałe warsztaty! Uczniowie zachwyceni, chętni na kolejną wizytę i profesjonalne treningi.

Opiekun

Paulina Sugier-Dąbska