Dzień przyjaźni

2024_03_dzien_przyjazni_30

Dzień Przyjaźni w przedszkolu to wyjątkowa okazja do podkreślenia i celebrowania więzi między dziećmi. W tym radosnym dniu, dzieci biorą udział w różnorodnych zabawach, grach i aktywnościach, które promują współpracę, empatię i wzajemne zrozumienie. Przedszkolaki malują i ozdabiają kolorowe kartki dla swoich przyjaciół, dzielą się słodyczami oraz uczą się, jak być dobrymi towarzyszami zabaw. Nauczyciele zachęcają do dzielenia się uczuciami i budowania pozytywnych relacji, ucząc jednocześnie wartości współpracy i szacunku dla innych. Dzień Przyjaźni to czas, w którym przedszkolaki uczą się istoty przyjaźni poprzez wspólne zabawy i miłe gesty, które tworzą trwałe więzi między dziećmi w przedszkolu.